• Úspěchy a ocenění

      • Na této stránce naleznete úspěchy reprezentatnů školy (1. - 4. místa) na událostech oblastní a vyšší úrovně.
        Typicky se může jednat o okresní, krajské úrovně olympiád, různé oblastní soutěže, výborné výsledky ve SCIO srovnávání apod.

        Všem úspěšným reprezentatům gratulujeme.

      • 2019/2020

      • Krajské kolo

          • Anastázie Kudělková

          • 1. místo
          • Národní testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií · Krajské kolo · 2019/2020
          • Na podzim 2019 se naše škola zapojila do projektu Národní testování. Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji.  Moc gratulujeme.
          • Petr Socha

          • 26. místo
          • Logická olympiáda · Krajské kolo · 2019/2020
          • V krajském kole se sešli jen ti nejlepší z nejlepších. Těší nás, že ani v krajském kole si Petr nevedl špatně. Nedosáhl sice na postup do celorepublikového kola, ale umístil se na pěkném 26. místě z celkového počtu 57 soutěžících.
      • 2018/2019

      • Regionální kolo

          • Amálie Sochorová, Markéta Heryanová, Ondřej Neuwirth

          • Vítězný erb
          • Vytvoř erb své dynastie · Regionální kolo · 2018/2019
          • Michaela Váňová, Adrian Sochor

          • První místo v kategorii družstev
          • Junior Gypri Scrabble Tournament 2019 · Regionální kolo · 2018/2019
          • Ema Neuwerthová, Dorota Sochová, Miroslava Glogarová, Štěpán Marek, Šárka Kupčíková, Matouš Boháč, Jan Műller, Jiří Glogar

          • Kopřivnická soutěž základních škol k 70. výročí města · Regionální kolo · 2018/2019
      • Krajské kolo

          • Eliška Čechová

          • Druhé místo v kraji
          • Národní testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií · Krajské kolo · 2018/2019
          • Eliška Čechová

          • Druhé místo v kraji
          • Národní testování pro základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií · Krajské kolo · 2018/2019
      • Okresní kolo

          • Benedikt Přádka

          • 2. - 4. místo
          • Matematická olympiáda · Okresní kolo · 2018/2019
      • Filtr

        • Školní rok
        • Oblast
        • Kolo
        • Vyhledat
      • Kontakty

        • Základní škola svaté Zdislavy Kopřivnice
        • Štefánikova 117/29, 742 21 Kopřivnice
        • Sekretariát: 731 175 657, 556 821 457 Ing. Ludmila Havlásková, ředitel školy Ing. Pavel Janek, zástupce Ing. Mgr. Miluše Goldová
        • zdislava@zdislava.net
        • Sborovna 1. stupeň: 739 002 739
        • Sborovna 2. stupeň: 731 604 032
        • Školní družina: 730 573 976
        • ID datové schránky: i3taz98
        • webmaster: jan.zizlavsky@zdislava.net
        • IČ: 49 588 656
    • Fotogalerie

        zatím žádné údaje